Головна » Новини » Весною введуть нові автомобільні номерні знаки

Весною введуть нові автомобільні номерні знаки

Власники транспортних засобів вже цієї весни почнуть отримувати сучасні європейські автомобільні номери. Старі транспортні знаки діятимуть до кінця 2015 року. Про це повідомляє ІА «Ервеюей» з посиланням на прес-службу Міністрерства внутрішніх справ України. 
 «Нові номерні знаки країн Європи, які використовуються на етапі набуття членства в Європейському Союзі, в Україні будуть введені вже з 31 березня цього року. Незважаючи на економічні труднощі, пов’язані з інфляційними процесами, ціна не буде змінюватись і коштуватимуть вони – 134 гривні. Таким чином, нова система видачі номерів для транспорту орієнтована, насамперед, на збереження стабільності для громадян країни», – зазначив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар.
Віднині власником номерних знаків буде МВС в особі Департаменту Державної автомобільної інспекції. Посередництво будь-яких фірм виключено. За словами заступника міністра, Державна служба інтелектуальної власності України ще 25 вересня 2014 року видала МВС патент на виготовлення нових номерних знаків для транспортних засобів. Дозвіл на виготовлення номерних знаків отриманий на підставі Закону України «Про охорону прав на промислові знаки».
«Ми прагнемо прибрати всі складові можливих корупційних дій. Буде створена прозора система забезпечення всіх автовласників сучасними номерними знаками», – запевник заступник міністра МВС.
Як раніше повідомлялося, ще в жовтні 2014-го Державтоінспекція України повідомила про підготовку до видачі нових номерних знаків, які відповідають вимогам ЄС.
Загалом зареєстровано 13 варіантів номерних знаків з білим, жовтим та червоним фонами. 4a494c9c5fa4610a198b21de7a69e06a

Актуально

МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти до 1 жовтня

Міністерство освіти і науки подовжило термін прийому документів на вступ до закладів професійної освіти до …

Залишити коментар