Головна » Новини » На Рівненщині новий керівник області

На Рівненщині новий керівник області

Указ Президента України Петра Порошенка про призначення нового голови Рівненської облдержадміністрації оголосив Заступник Глави Адміністрації Президента Олексій Дніпров, інформує rv.gov.ua.

Високопосадовець озвучив основні завдання, що стоять перед новим керівником краю. «Детінізація економіки, припинення незаконного видобутку бурштину, вирішення питань міжконфесійного характеру – це першочергові задачі. Також потрібно активізувати роботу із залучення громадян до служби у ЗСУ на контрактній основі, посилити соціальний захист учасників АТО. Не варто забувати і про розвиток туризму, адже Рівненщина славиться на всю Україну своїми культурно-історичними пам’ятками», – зазначив Олексій Дніпров.

«Перед нами стоїть багато викликів. Не треба забувати, що в країні іде війна. Проте ми будемо і надалі розвивати область, потрібно позбутися негативних стереотипів, пов’язаних із незаконним видобутком бурштину», – підкреслив Олексій Муляренко.


Актуально

Плантацію снодійного маку вилучили поліцейські у Дубровицькому районі

Учора, 17 червня, на Рівненщині на присадибній ділянці жительки села Золоте Дубровицького району поліцейські виявили посів снодійного …

Залишити коментар