Головна » Блоги » Bye, bye Аннушка – наша улюблена «відьма»

Bye, bye Аннушка – наша улюблена «відьма»

Алєксей, я її реально боюся!!!! Вона відьма і наведе на мене порчу! – розмова двох працівників ТРК «Ритм»

aDn8tShpnZA.jpg ,kju

Вона пішла… Таке буває інколи – люди приходять і йдуть з колективу. Хтось зі скандалом, хтось з гордо піднятою головою, а хтось з відчуттям полегшення. Вона пішла якось по-іншому. Принаймні, мені так здається. У її голові (цікаво було б знати, що там взагалі коїться) давно була думка покинути безшабашний колектив ТРК «Ритм». А те, що ми безшабашні (а Ви спробуйте провести хоча б один день у нашій стриптиз-банді) це 100%. Власне сам колектив «ньюзруму», мабуть і не відпускав її, як і більшість людей, які приходять на «Ритм». Ми не просто колеги по роботі, ми дещо більше! Сім’я? Мабуть не помилюся, якщо скажу так. Вона дуже довго вливалася у колектив. Перші пару місяців вона мало з ким говорила, була, яке б слово краще підібрати, «чужестранкою». Нікого до себе не підпускала, а просто сиділа за комп’ютером і писала сюжети. До речі, мабуть найкраще з усіх нас. Окрім цього (мені так здається) вона писала якісь заклинання, аби після роботи приїхати додому, зарізати теля і його кров’ю навести на когось з безшабашних журналістів порчу. Ну, принаймні, ми всі так жартували. (Якщо бути до кінця точним, тільки я). Ви б подивилися у її очі, то усе б зрозуміли. Особисто у мене погляд у її смарагдові очі викликав двояке відчуття: з одного боку бачиш щось прекрасне, а з іншого, страшно до чортиків. Мабуть саме такими відьми і мають бути: з однієї сторони зачаровувати тебе, але при цьому чітко давати розуміти, що у разі чого тобі прийде «кірдик». Ну було щось у ній таке особливе. У нашої всіма коханої відмочки, у якої звичайне людське ім’я – АННУШКА.

АННУШКОЮ вона стала через декілька місяців, коли відкрилася усім нам з іншої сторони. Виявляється вона вміє говорити і бути веселою. Вміє файно підтримати розмову і дуже любить посміятися. Але найбільше вона любить підколювати мене. І здається, після кожного влучного жарту у мою адресу, вона отримує оргазм. Ну, або просто задоволення. Зрозумівши це, я почав їй підтикати  (в хорошому сенсі цього слова) у цій забаганці. Так би мовити підносив їй теми для жартів, а АННУШЦІ залишалося їх просто добивати. Чесно кажучи, я й сам отримував кайф з її кепкувань, тому ніколи не переставав їй підігрувати. Та мабуть і не перестану, якщо доля подарує шанс зустрітися з АННИЧКОЮ (ого, щось нове). Я навіть знаю, якими будуть мої перші слова при зустрічі:

  • Аннушка ти чого так хтиво сьогодні одягнулася? Ах «чєртовка» что со мной «делаєт».
  • Павло, пішов геть звідси, а то зараз получиш!!!!!!!

І таких діалогів мені ой як не вистачатиме. Всьому колективу не вистачатиме присутності АННУШКИ, адже, за рік з гаком, всі встигли її полюбити. Хтось більше, хтось менше. Але те, що її ніхто не розлюбить, то 1000000000000000000000%. Як не як, вона наша Герміона!!! І назавжди нею залишиться. Як би не склалося життя, куди б нас усіх не занесло, ми завжди будемо згадувати саме ту АННУШКУ, яку знали після реінкарнації: життєрадісну, веселу, усміхнену, чарівну відмочку, що так гармонійно виглядала у безшабашному колективі)

А особисто від себе хотів би сказати: АННУШКА, бережи себе, особливо свою струнку фігуру) У журналістиці бажаю тобі залишатися такою ж зубатою, та принциповою. Не давай іншим вилазити тобі на голову (це у тебе завжди класно виходило). Не видаляй з ноутбука фотографію одного волинського парубка, у твоєму рожевому пальто. Коли тобі буде сумно, просто подивися на цю фотографію і я впевнений, на твоєму обличчі з’явиться посмішка. Живи, твори і будь коханою!!! (про відьомські штуки також не забувай). Абракадабра, все тільки починається!!!!

Майже зе енд. Вирішив для Ані присвятити декілька рядків не даремно. Є у мене один «каварний» план для цієї персони. Спроба, просто зробити для АННУШКІ приємно. Пакєда рєбята. До нових зустрічей.


Актуально

П’ять місяців застою: шоколадне б…во Президента, або просто ліричні посиденьки

Ти тряпка, візьми себе і яйця в руки і нарешті напиши щось. Не будь лінивим, …

Залишити коментар