Головна » Новини » Ремонту дороги дощ не заважає…

Ремонту дороги дощ не заважає…

«Що нам сніг, що нам дощик проливний»… Напевно, слова відомої дитячої пісеньки наспівують рівненські ремонтники.  Мова йде про дорогу по вул.Гагаріна поблизу МПК «Текстильник», яку не зважаючи на погану погоду, сьогодні почали ремонтувати. Роботи розпочали з демонтажу бордюру. Його спочатку витягнули, а потім запихали назад. Таку дивну ситуацію, пояснив нам начальник міського ШЕУ – Віктор Климук.

Віктор Климук

-виймають дорожній бордюр, він зроблений з природнього каменю, тому його немає змісту утилізувати і викидати. Він прослужить іще багато і багато років, тому що це граніт – природній камінь. Це не бетон. Він при монтажі не руйнується, його можна повторно використовувати. А демонтаж його робиться через те, що даний об’єкт знаходиться в капітальному ремонті  і там є відповідні вимоги.

Аби перекрити даний участок дорожнім покриттям, за словами Віктора Климука, висота бровки повинна бути вищою за асфальт на 15 см. Тому, фірма виконавець  «Рівнеавтошляхбуд» і розпочала з демонтажу бордюрів. Загалом, ремонт ділянки по вул.Гагаріна планують закінчити до 9 травня.

Віктор Климук

-в перспективі повністю вся ділянка, починаючи з Газотрону до вулиці Міцкевича, має бути проведена новим асфальтобетоном. І, крім того, там робиться певна реконструкція розширення. Там в районі газотрону, де була парковка машин, це тоже буде виконано.

Нагадаємо, «Рівнеавтошляхбуд» – це те ж підприємство, яке минулого року ремонтувало ділянку по вул.Гагаріна в сторону Сарненського кільця, коли дорожні ями заливали з чайника смолою.

 


Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар