Головна » Новини » З начальника у секретарі: Харковець замість Муляренка?

З начальника у секретарі: Харковець замість Муляренка?

Святе місце – пустим не буває. Крісло секретаря ще не звільнився, а в кулуарах Рівнеради  уже декілька днів точиться підкилимна боротьба за ласу посаду.  Нагадаємо, за попередньою інформацією Олексій Муляренко, має замінити на посаді голову РОДА Віталія Чугуннікова, який іде на підвищення до центральних органів влади.

Олексій Муляренко 

– що можна констатувати на сьогоднішній день – чинним головою РОДА є Чугунніков Віталій Семенович. Я себе розглядаю, дійсно, як претендента на цю посаду. Якщо треба буде, якщо Родина скаже… Бо хтось має брати на себе відповідальність за керівництво областю, але ми можемо говорити про це тільки після того, як буде указ Президента.

Серед претендентів на посаду секретаря були “БПП-шники”  Сергій Паладійчук та Сергій Васильчук і “свободівець” Олег Карпяк. Бажання запропонувати свої кандидатури мають і фракції “Батьківщини”, “Самопопочі”  і об’єднаної опозиції.

Мар’ян Года

 – один із представників “Самопомочі” – це конкретно Ігор Ковалець, не проти бути секретарем міської ради. На сьогоднішній день нам не відома позиція БПП, все таки ми розуміємо, що це квота БПП, яке рішення буде їхнє ми побачимо.

За новою інформацією, одним з головних кандидатів на посаду секретаря Рівнеради, називають нинішнього очільника управління освіти Василя Харковця. Проте такий сценарій можливий лише тоді, коли Василь Степанович домовиться з Віктором Климуком (який за списком БПП і попадає до Рівнеради, в разі якщо Олексій Муляренко піде) віддати свій мандат. Тому, журналісти телеканалу “Ритм” вирішили дізнатися чи надходили подібні пропозиції до начальника міського ШЕУ.

Віктор Климук

 –  жодних таких пропозицій я не обговорюю і не від кого не поступали. На сьогодні, мене задовольняє моє місце роботи, ту роботу, яку я роблю. Якби, дуже хотіти до міської ради, я на сьогодні не хочу. Я до цього ставлюся абсолютно спокійно. Туди перти галопом я не буду.

Для спростування чи підтвердження цієї інформації ми звернулися і до Василя Харковця.

Василь Харковець

– щоб на сьогодні щось коментувати, то потрібно, виходячи з ваших слів, дуже багато, щоб відбулося змін, тому коментувати чи буде наказ Президента, я не маю на це підстав, по-друге я ще не є депутатом, бо переді мною є людина.

Проте, на запитання чи були якісь домовленості з Віктором Климуком, Василь Харковець відповів наступне.

Василь Харковець

– я не розмовляв ні з ким, тому що поки що немає предмету для розмови. Буде предмет, тоді можна буде про щось говорити. Ні з Климуком, ні з ким я не мав ніякої розмови.

Інтрига хто стане новим секретарем Рівнеради – залишається. Проте журналісти телеканалу «Ритм» і далі будуть інформувати про нові подробиці у цій ситуації.


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар