Головна » Новини » В Рівненському СІЗО ув’язненим та засудженим вручили паспорти 

В Рівненському СІЗО ув’язненим та засудженим вручили паспорти 

Сьогодні, 21 квітня 2016 року в Рівненському слідчому ізоляторі управління ДПтС України в Рівненській області було вручено паспорти громадянина України двом ув’язненим та одному засудженому, які були втрачені за певних обставин. Повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області.

3

Вручала паспорти представник управління державної міграційної служби м.Рівне. «Одним з пріоритетних напрямків у діяльності пенітенціарних установ Рівненської області є сприяння засудженим та ув’язненим у виготовленні паспорта громадянина України, адже після звільнення кожний громадянин стикається з рядом проблем, пов’язаних з адаптацією до умов життя на волі та вирішенням питань побутового та трудового влаштування», – коментує заступник начальника управління ДПтС України в Рівненській області Юрій Омельчук.

Так, завдяки налагодженій співпраці з підрозділами Державної міграційної служби України у Рівненській області протягом першого кварталу поточного року засудженим в установах області виготовлено 48 паспортів, в тому числі: – 31 замість втрачених; – 12 вперше; – 5 у зв’язку з обміном.

Матеріали на виготовлення ще 40 паспортів перебувають на розгляді в підрозділі ЗГІРФО.


Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар