Головна » Новини » На Рівненщині проживає 3200 переселенців

На Рівненщині проживає 3200 переселенців

переселенціРівненська область прийняла понад 1700 родин внутрішніх переселенців. Це більш як 3200 людей, з яких понад тисяча – діти. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення ОДА.

За словами спеціалістів, понад 1350 сімей зі східних областей України та Криму звернулися за призначенням щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Цим родинам нараховано близько 3 мільйонів гривень для виплати зазначеної допомоги. Кошти в повному обсязі надійшли на Рівненщину та направлені місцевим управлінням соцзахисту для подальшого перерахування на рахунки отримувачів допомоги.

Нагадаємо також, що наразі в Україні, в тому числі і в Рівненській області, реалізовується проект «Захист цивільних та громадянських прав внутрішньо переміщених осіб та вразливих груп». Для отримання безоплатної правової допомоги та іншої інформації щодо свого статусу переселенці, котрі проживають на Рівненщині, можуть звертатися до центрів права РОГО «Комітет виборців України» в Рівному та Сарнах:

Адреса центру права в м. Рівне: вул. Короленка, 6, 1 поверх, каб. 4. Тел.: (0362) 26-38-47.

Адреса центру права в м. Сарни: вул. Суворова, 8. Тел.: (03655) 2-10-34.

Про це пише сайт комітету виборців України.


Актуально

На День Незалежності для рівнян працюватимуть фонтани

У центрі Рівного на бульварі Незалежності фонтани працюватимуть  23, 24, 25, 26, 28 серпня. У …

Залишити коментар