Головна » Новини » Жириновський хоче перейменувати Крим

Жириновський хоче перейменувати Крим

1418737424-5790Депутат Держдуми Росії Володимир Жириновський вважає, що Крим необхідно перейменувати в Тавриду. Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу Lifenews, повідомляє УНІАН.

За його словами, нинішнє найменування півострова «чисто кримськотатарська», а має бути грецьким, вважає політик.

«Таврида – грецька назва. І Севастополь, Феодосія, Керч, Євпаторія – це все грецьке. Крим – чисто кримськотатарська назва. Первісним все має бути! Не Волгоград, а Царицин, не Кіров, а Вятка, не Ульяновськ, а Симбірськ, не Ногінськ, а Богородськ», – сказав Жириновський.

Жириновський повідомив, що ЛДПР буде ініціювати прийняття Держдумою звернення до уряду Росії щодо перейменування Криму в Тавриду.

В кінці лютого-на початку березня 2014 року війська без розпізнавальних знаків, що були перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту РФ, окупували Кримський півострів.

16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополя пройшов так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали дане голосування і вважають, що Росія анексувала Крим.


Актуально

На День Незалежності для рівнян працюватимуть фонтани

У центрі Рівного на бульварі Незалежності фонтани працюватимуть  23, 24, 25, 26, 28 серпня. У …

Залишити коментар