Головна » Новини » Клесівська об’єднана громада – забезпечила усіх учасників АТО земельними ділянками

Клесівська об’єднана громада – забезпечила усіх учасників АТО земельними ділянками

При створенні об’єднаної громади люди чи  не найбільше схвильовані питанням соціального захисту. Голова Клесівської ОТГ Василь Гриник розповів, що і сам є учасником АТО, зокрема захищав Донецький аеропорт, тож питання підтримки АТОшників тримає на особливому контролі.

Сьогодні  до об’єднаної громади після бойових дій повернулося 13 учасників, п’ятеро людей ще досі захищають Україну. Після повернення у рідні села захисникам обіцяли надати земельні ділянки, для будівництва житла. До Клесівської ради звернулося 8 учасників з таким проханням. Усі вони вже отримали свої наділи. В середньому розмір ділянки складає 15 соток. У селищі Клесів виділили 6 земельних  ділянок під будівництво, і 1 під садівництво. Ще одну надали у селі Пугач. Усе робили у правовому полі, рішення приймали депутати на сесії.

Мають учасники АТО і пільги – на комунальні платежі, купівлю ліків, першочергове отримання путівок на оздоровлення  та лікування.  Мають можливість отримати пільгові кредити терміном на 20 років, на будівництво житла.  У 2015 році, дітям АТО-шників надалі путівки на оздоровлення у табори. Цьогоріч також планують оздоровлення дітей.


Актуально

Уже завтра центром міста пройде парад випускників

У Рівному готуються до встановлення рекорду. Завтра випускники разом із батьками та рідними, вишикувавшись у …

Залишити коментар