Головна » Новини » На Рівненщині вшанували пам’ять Бориса Возницького

На Рівненщині вшанували пам’ять Бориса Возницького

На днях, на Рівненщині, відбулася міжнародна наукова історико-краєзнавча конференція, присвячена 90-річчю з дня народження Бориса Возницького. Ініціатором проведення заходу виступив Державний історико-культурний заповідник м. Дубно.

Спочатку у каплиці пророка Божого Іллі було вшановано видатного земляка молитвою. Потім, під час конференції, було розглянуто такі напрямки досліджень як наукова спадщина та історіографічний доробок Бориса Возницького. Його мистецтвознавчі дослідження, діяльність в напрямку збереження української і світової мистецько-культурної спадщини. Особистість Бориса Возницького у житті і професійній діяльності. А також Дубнівщина в житті Бориса Возницького.

3.JPG

Участь у науковій історико-краєзнавчій конференції взяла донька Героя України, почесного громадянина міста Дубно Бориса Возницького Лариса Разінкова, яка є директором Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького.


Актуально

Плантацію снодійного маку вилучили поліцейські у Дубровицькому районі

Учора, 17 червня, на Рівненщині на присадибній ділянці жительки села Золоте Дубровицького району поліцейські виявили посів снодійного …

Залишити коментар