Головна » Новини » У Великобританії готують референдум про членство країни в ЄС

У Великобританії готують референдум про членство країни в ЄС

kemeronПрем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон прагне якнайшвидше провести референдум про членство своєї країни в Європейському союзі. Про це глава британського уряду заявив в ефірі ВВС, передає Європейська правда.

“Референдум має відбутися до кінця 2017 року. Якщо у нас вийде зробити це раніше, я буду радий. Чим швидше я досягну результату в даному зобов’язанні провести референдум і переговори (про новому форматі ЄС), тим краще”, – сказав Кемерон. Як повідомлялося, депутати Палати громад не змогли домовитись щодо законопроекту, який передбачає проведення референдуму про вихід Великої Британії з ЄС до 2017 року.

В навмисному провалі законопроекту консерватори звинувачують колег з Ліберально-демократичної партії, які у відповідь на своє голосування вимагали підтримки так званого “податку на спальні”. Прем’єр Девід Кемерон обіцяв проведення референдуму про вихід Великої Британії з ЄС в 2017 році у разі перемоги консерваторів на парламентських виборах, які відбудуться у травні 2015 році.

Раніше Кемерон заявив, що Велика Британія не платитиме додаткові 2,1 млрд євро до бюджету ЄС.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар