Головна » Новини » Економіка » Лише 17 тисяч автомобілів будуть обкладатись податком

Лише 17 тисяч автомобілів будуть обкладатись податком

1400667823-1380Податок на розкішні автомобілі, прийнятий Верховною Радою України в рамках реформування податкової системи країни, стосуватиметься 17300 автомобілів, що становить близько 1,3% від загальної кількості транспортних засобів, зареєстрованих в Україні.

Як передає УНІАН, про це заявив під час брифінгу в Кабінеті міністрів заступник міністра фінансів України Денис Фудашкін.

«Відповідно до змін в Податкове законодавство розширено базу обкладання податком податку на майно і передбачається оподаткування дорогих транспортних засобів. Це стосується винятково дорогих автомобілів з об’ємом двигуна понад 3 літри і терміном експлуатації до 5 років, – сказав Фудашкін. – Передбачається щорічна сплата податку на майно в розмірі 25 тисяч гривень. Жодні нові податки не вводилися. Але навіть ця норма стосується лише 17300 автомобілів у країні за загальної кількості зареєстрованих авто в країні понад 1,3 млн. Тобто оподаткування автотранспортних засобів торкнеться лише 1,3% автомобілів».

При цьому Фудашкін нагадав, що за рішенням парламенту було скасовано збір за першу реєстрацію автомобіля, база оподаткування якого збігається з акцизним податком на автотранспорт. Таким чином, платіж було об’єднано і ставки податку перераховано. «Жодних нових податків на транспорт, крім того, що я відзначив – не вводилося», – наголосив заступник міністра фінансів.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада ухвалила законодавчі зміни до Податкового кодексу наприкінці 2014 року.


Актуально

Родина просить небайдужих людей допомогти молодій мамі побороти рак! (ФОТО)

Із проханням допомогти  своїй кузині вилікуватися від онкологічної хвороби звернувся до усіх небайдужих людей Maksim Fisianchuk: Перш …

Залишити коментар