Головна » Новини » На Рівненщині збільшилась кількість пенсіонерів

На Рівненщині збільшилась кількість пенсіонерів

1418204272У листопаді пенсії та грошові допомоги отримали 311 тисяч пенсіонерів області, їм профінансовано загалом 451,6 мільйона гривень. Про це повідомляє обласну раду головне управління Пенсійного фонду України в області.

У терміни, визначені законодавством, проводиться фінансування пенсійних виплат у грудні цього року.

Обласною радою ще у 2011 році затверджено середньостроковий план реалізації Стратегії економічного та соціального розвитку Рівненської області на період до 2015 року «Західна брама», яким, зокрема, передбачені заходи щодо сприяння фінансової стабільності пенсійної системи.

Упродовж 2014 року призначено 11,8 тисяч нових пенсій, ще 10,5 тисячам пенсіонерів проведено перерахунки пенсій з додаванням стажу та заробітку відповідно до закону. Також у листопаді проіндексовані пенсії 43,5 тисячам одержувачам на загальну суму 6597,7 тисяч гривень.

Середній розмір пенсії на Рівненщині станом на 1 грудня складає 1373,98 гривень.

Впродовж 2014 року в районах та містах області забезпечено своєчасне та в повному обсязі фінансування виплати пенсій та грошової допомоги.

Виконання завдання з надходження власних коштів до солідарної системи загальнообов‘язкового державного пенсійного страхування та інших платежів виконано на 2 мільярда 919.6 мільйонів гривень, або на 102,9 відсотка.


Актуально

Родина просить небайдужих людей допомогти молодій мамі побороти рак! (ФОТО)

Із проханням допомогти  своїй кузині вилікуватися від онкологічної хвороби звернувся до усіх небайдужих людей Maksim Fisianchuk: Перш …

Залишити коментар