Головна » Новини » Проти Північної Кореї ввели санкції

Проти Північної Кореї ввели санкції

middle_427b017257a0e29c9a81f22aed7115fdПрезидент США Барак Обама своїм розпорядженням ввів санкції проти Північної Кореї за її спробу обмежити свободу висловлення думок в Сполучених Штатах, зокрема, у зв’язку з кібер-атакою на компанію Sony та залякуваннями з метою блокування показу кінострічки “Інтерв’ю”.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Білого дому, передає Укрінформ.

“Сьогодні Президент видав указ, який уповноважує введення додаткових санкцій проти Корейської Народно-Демократичної Республіки. Цей указ є відповіддю на триваючі провокації, дестабілізуючі й репресивні заходи та політику північнокорейського уряду, зокрема, руйнівні та примусові кібер-атаки на Sony Pictures Entertainment”, – зазначається в повідомленні.

Президент уповноважив своїм розпорядженням міністра фінансів накладати санкції на фізичних та юридичних осіб, пов’язаних з урядом Північної Кореї.

“Ми серйозно ставимося до атаки КНДР, яка мала на меті створити руйнівні фінансові наслідки для американської компанії та погрожувала творчим працівникам та іншим особам з метою обмеження їх права на свободу висловлення”, – зазначили в адміністрації США.

У Вашингтоні нагадали про заяву Обами пропорційно відповісти на напади Північної Кореї.

“Сьогоднішні дії – це перший аспект нашої відповіді”, – наголосили в Білому домі.


Актуально

МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти до 1 жовтня

Міністерство освіти і науки подовжило термін прийому документів на вступ до закладів професійної освіти до …

Залишити коментар