Головна » Новини » ЄС розпочне боротьбу з російською пропагандою

ЄС розпочне боротьбу з російською пропагандою

esЄвропейський Союз розглядає можливість створення нового російськомовного телевізійного каналу, метою якого буде боротьба з російською пропагандою.

Про це повідомляє Укрінформ.

Як заявив сам міністр, за останні роки російське телебачення перестало бути прикладом професійної журналістської роботи.

«Російське телебачення, особливо за останні пару років, вело себе досить агресивно, і це більше не можна вважати нормальними новинами або нормальної журналістикою, оскільки швидше відбувається схоже на інформаційну війну і пропаганду», – сказав він.

За інформацією міністра ця пропозиція знаходиться на стадії обговорення, і зараз канал розглядається як альтернативне джерело інформації, який повинен бути порівнянний за якістю з каналом європейського телебачення, в якому будуть представлені і розважальні передачі, і точні новини у фактах.

Він також повідомив, що вже близько 13-15 країн членів ЄС підтримали дану ідею.

На думку міністра, дана ініціатива в першу чергу важлива для Латвії і Естонії, де проживає досить велика кількість російськомовних жителів, яких також пов’язує з Росією радянське минуле.

При цьому для того, щоб замінити російське телебачення у місцевих російськомовних каналів на даний момент не вистачає ресурсів.


Актуально

МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти до 1 жовтня

Міністерство освіти і науки подовжило термін прийому документів на вступ до закладів професійної освіти до …

Залишити коментар