Головна » Новини » Білорусь прагне зменшити економічну залежність від Росії

Білорусь прагне зменшити економічну залежність від Росії

original-1420013141Президент Білорусі Олександр Лукашенко не бачить розвитку економіки країни від поставок продукції в Росію.

Про це він заявив, представляючи нового прем’єр-міністра країни Андрія Кобякова, передає Відомості з посиланням на ТСН.

«Ми не можемо дозволити собі залежати тільки від одного або півтора ринків. Так, Росія наші брати, наші друзі, але ви бачите, як вони себе ведуть. Тому нам обов’язково потрібна диверсифікація, чого б це нам не коштувало. І ви на мене не ображайтеся: за це я спитаю дуже жорстко», — заявив Олександр Лукашенко.

Розповідаючи про свою останню розмову з Володимиром Путіним під час саміту ЄАЕС в Москві, президент Білорусі описав її як жорстку, але ділову. Описуючи ставлення російських виробників до білоруських, Олександр Лукашенко назвав їх «бандитськими».

«Вони не можуть з нами конкурувати ні за ціною, ні за якістю, ні за нашою організованістю. Тому і застосовують адміністративний, а часто і просто бандитський ресурс», — заявив він.

Нагадаємо, 26 грудня стало відомо, що Білорусь виставила Росії рахунок за молочні продукти в доларах. Тепер Росія буде платити за білоруське молоко на 10% більше.


Актуально

Плантацію снодійного маку вилучили поліцейські у Дубровицькому районі

Учора, 17 червня, на Рівненщині на присадибній ділянці жительки села Золоте Дубровицького району поліцейські виявили посів снодійного …

Залишити коментар