Головна » Новини » 2015 рік кого: Вівці чи Кози

2015 рік кого: Вівці чи Кози

2015rvivchikoziУ даній статті ми з’ясуємо 2015 рік кого: Вівці чи Кози. З цього приводу існує дві версії: за першою, прийдешні 12 місяців будуть належати Синій Вівці, згідно другої – господинею 2015 року буде Дерев’яна Коза. Не шукайте різниці між цими двома символами, це марно. Незважаючи на те, що ми відрізняємо Вівцю від Кози, для китайців їх відмінності виявилися несуттєвими.
Як свідчать стародавні східні вірування, Вівця була восьмою твариною, яка з’явилася до Будди. І вже з тих далеких пір пішла плутанина: до Будди прийшла чи то вівця, чи то коза. Якщо оглянутися назад і більш уважніше подивитися на різні історичні факти, які стосуються даного питання, то ми побачимо, що такий поділ був завжди.

До речі, не тільки 2015 рік Кози і Вівці являється єдиною похибкою китайського гороскопу. 2019 рік також не зрозуміло буде під заступництвом Свині чи Кабана, а 2021 р. – Бика або Вола, але тут питань виникає менше, так як Свиня і Кабан – це приблизно одне і те ж, як і у випадку з Биком і Волом. Але рухаємося далі і бачимо , що 2023р. пройде під знаком Кролика або Кота. Ось цих тварин вже точно ніяк не можна переплутати.

Тому не варто ламати собі голову над питанням , наступний 2015 рік кого – Вівці чи Кози . У рамках східного гороскопу це одна і та ж тварина, яка обов’язково принесе в наші будинки спокій , затишок , тепло і радість. Кози і Вівці – артистичні, веселі, грайливі, але інколи і норовливі.


Актуально

Родина просить небайдужих людей допомогти молодій мамі побороти рак! (ФОТО)

Із проханням допомогти  своїй кузині вилікуватися від онкологічної хвороби звернувся до усіх небайдужих людей Maksim Fisianchuk: Перш …

Залишити коментар