Головна » Новини » Символ 2015 року – Коза (Вівця)

Символ 2015 року – Коза (Вівця)

kozasimv2015r (1)За східним гороскопом символом 2015 року буде Коза (Вівця), що ж вона принесе нам в новому році – давайте розберемося. Коза це дуже обережна тварина, тому весь 2015 рік потрібно бути розважливим, як кажуть “сім раз відміряй – один відріж” і цей вираз  дуже точно характеризує наступний рік, і перш ніж щось робити потрібно буде як слід все обмірковувати. Тому до своїх цілей слід йти повільно, але впевнено і символ 2015 року буде Вам в цьому допомагати, і крім цього не забувайте  прислуховуватися до своєї інтуїції.

Початок нового 2015 року за східним календарем починається 19 лютого і триватиме він до 7.02. 2016 р. Стихією наступного року є – дерево, тому і символ (талісман) 2015 р.- дерев’яна Коза чи Вівця. Чому ж така плутанина вийшла з тваринами – спитаєте Ви? Це пов’язано з різницею двох східних культур: у Китаї символом є – Коза, а в Японії – Вівця .

Даний талісман і символ принесе багато веселощів і розваг, але через свою любов до веселощів може принести непередбачені витрати, і якщо розважатися занадто багато, то грошей може в підсумку не вистачити, так що занадто не піддавайтеся таким ось спокусам.

Оскільки ми вже з’ясували, що символ 2015 року – Коза і Вівця, а це домашні тварини і тому зустрічати 2015 рік потрібно вдома, серед рідних і близьких людей. Крім цього, наступний рік буде для сімейних людей дуже вдалим у всіх сферах життя.


Актуально

МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти до 1 жовтня

Міністерство освіти і науки подовжило термін прийому документів на вступ до закладів професійної освіти до …

Залишити коментар