Головна » Новини » Дива трапляються, або майже Різдвяна історія

Дива трапляються, або майже Різдвяна історія

novyj-god-onlajnВи знаєте, що під Новий Рік трапляються справжнісінькі дива!? Гарний початок для нової казки, чи не так? Але майже Різдвяна історія, яку я збираюся вам повідати, сталася в житті. В реалії однієї сільської школи в селі Привільне, що на Дубенщині.

…Давайте на хвильку відчинимо двері в часі і поглянемо на школу, якою вона була рік тому. Школа як школа, якби не комп’ютерний клас…

Старі, навіть старовинні,  комп’ютери 12-річного «віку» гули, перегрівалися, зупиняли роботу, коли хотіли. Покривалися потом учні, які ризикнули запустити на них бодай «калькулятор». Але який вихід? Відкривати світ якось треба… Та хіба ти відкриєш щось нове в світі технологій через машину, яка на прохання запустити меню «Пуск» викидає технічні терміни незрозумілого змісту і створює шум, рівний звуку мотора заіржавілого «запорожця»?

Але колектив школи – не з сором’язливої десятки. Ситуацію потрібно було міняти, доки все це комп’ютерне «щастя» остаточно не дожило свого й так не малого віку. Тим більше й нагода випала цікава: стартував державний проект під назвою «Відкритий світ», за призове місце в якому могли подарувати новенькі комп’ютери. Основною умовою було зняти відео про свою школу та викласти на «Youtube». Отже, за рятувальну операцію під назвою «Відкритий світ» взялась по-справжньому титанічна рятувальна команда: режисурою та відеомонтажем зайнялася вчитель інформатики Інна Якимюк, головну роль у фільмі зіграла вчитель інформатики Інна Ковальчук і зняв  відеоматеріал обдарований оператор і просто хороша людина Сергій Вознюк. Сказано – зроблено. Робота загорілася настільки жвава, що запалу вистачило на всю школу. Активно працював весь колектив, втілюючи в життя креативні ідеї. Все кипіло й вирувало, учні літали, окрилені надією. Йшла динамічна робота над підготовкою доленосного ролика. Але…не склалося. Однією  з умов конкурсу була наявність в школі швидкісного Інтернету… І на цьому історія і закінчилася б.

Закінчилася б, якби не Він. Такий собі «герой нашої школи», працівник комп’ютерної фірми «СофтСерв» Олексій Петровський. Це саме він і помітив оригінальний ролик сільської школи, він і зробив «перший крок», запропонувавши допомогу. З ініціативи Олексія колектив компанії «СофтСерв» подарував дітям п’ять комп’ютерів, причому, абсолютно безкоштовно.

З початку цієї історії пройшов майже рік. В цьому передноворічному часі школа вже отримала обіцяне. В комп’ютерному класі більше не стоїть страшний шум відживших своє машин. Тепер діти по-справжньому можуть навчатися інформатки. Дякуючи компанії «СофтСерв», 176 юних душ буде вірити в дива…

Колектив Привільненської школи, на чолі з директором Інною Миколаївною Сидорчук, щиро дякує всьому щедрому колективу фірми «СофтСерв» за людяність, доброту та надану неоціненну допомогу і вітає їх з Новим Роком та Різдвяними  святами! Здоров’я Вам, благополуччя Вашим родинам і… Справжньої Різдвяної Казки!

P.S. Дива трапляються…

Ілона ЯКИМЮК


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар