Головна » Новини » Економіка » Зберігати кошти у банках стане безпечніше

Зберігати кошти у банках стане безпечніше

скачанные файлы (4)Під час розробки та прийняття бюджету 2015 року, який місить багато нових норм та принципів фінансування з державного бюджету був також прийнятий закон щодо капіталізації та реструктуризації банків.

За ухвалення Закону про заходи, спрямовані на сприяння капіталізації та реструктуризації банків №1564 проголосували 273 народні депутати.

Перед голосуванням до депутатів звернувся прем’єр Арсеній Яценюк.

Він закликав підтримати цей закон.

“Мільйони українців пішли в банки знімати свої кошти з рахунків, оскільки вони не впевнені, що їх можна буде отримати завтра. Уряд пропонує терміново прийняти закон, що передбачає прискорену процедуру капіталізації всіх банків України”, – зазначив прем’єр міністр.

Він повідомив, що на наступний рік уряд передбачає 36 млрд гривень на капіталізацію тих банків, що відповідатимуть критеріям цього закону. Крім того закон передбачає 20 млрд гривень як додаткові кошти, які повинні бути направлені в Фонд гарантування вкладів.

“І ті особи, які підпадають під гарантовані вклади – до 200 тисяч грн, матимуть можливість отримати свої кошти у разі, якщо банк попадає у скрутне фінансове становище”, – зазначив він.

Як запевняє високопосадовець такі заходи допоможуть відновити довіру до банківської системи з боку населення і перш за все дрібних та середніх вкладників, які останнім часом своїми діями створили серйозні передумови для поглиблення банківської кризи в Україні.


Актуально

Водій, перед яким обвалився міст у Генуї, розповів деталі трагедії

Один з водіїв, який уник падіння з генуезького мосту, що обвалився у вівторок, розповів журналістам …

Залишити коментар