Головна » Новини » На Рівненщині 163 учасники АТО знайшли роботу

На Рівненщині 163 учасники АТО знайшли роботу

У 2015 році послугами обласної служби зайнятості скористалися 963 учасники АТО.

ато

Працевлаштовано 141 демобілізованого, з них 62 започаткували власну справу за рахунок отримання одноразової допомоги по безробіттю та 2 особи працевлаштовані за рахунок виплати компенсації роботодавцю у розмірі єдиного внеску. Професійне навчання проходили 148 учасників АТО. Ще 50 осіб взяли участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру.

Відповідно до бюджетної програми «Заходи соціальної та професійної реабілітації учасників АТО» 12 демобілізованих учасників АТО пройшли професійне навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ за кошти державного бюджету.  

«Намагаємося бути максимально корисними для земляків, які захистивши Україну, повертаються на малу батьківщину, – зазначив директор обласного центру зайнятості  Іван Ткачук. – У цьому році служба зайнятості продовжує співпрацювати з обласним військовим комісаріатом, діє відповідна угода. Ми пропонуємо демобілізованим різні форми зайнятості».

Послуги обласної служби зайнятості у січні 2016 року продовжували отримувати 790 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО.

Всього у січні 2016 року працевлаштовано 21 особу, в т.ч. за направленням служби зайнятості – 16 осіб.

Для забезпечення відповідності  професійно-кваліфікаційного рівня вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості професійне навчання пройшов 91 військовослужбовець.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар