Головна » Новини » Економіка » До Рівного завітав “Депутатський контроль”

До Рівного завітав “Депутатський контроль”

Торік на Рівненщині скеровано до суду 64 кримінальні провадження про корупційні діяння. Серед притягнених до відповідальності – 10 посадовців місцевого самоврядування та 7 держслужбовців.

Така статистика була озвучена у рамках антикорупційного засідання, ініційованого Міжфракційним депутатським об’єднанням «Депутатський контроль». Про це пише прес-служба Рівненської обласної ради

На думку народних обранців, котрі прибули на Рівненщину, корупція – це головна проблема країни, а все інше починається з неї. Це явище негативно впливає на різні сторони життя – економіку, політику, соціальну та правову сферу.

Тим часом, за словами першого заступника голова Рівненської облдержадміністрації Юрія Приварського, потрібно боротися не з наслідками, а з причинами виникнення корупції. Рівненська облдержадміністрація активно працює у напрямку прозорості та відкритості.

Так, саме з метою упередження корупції на Рівненщині запроваджено систему електронних закупівель ProZorro.

«Півроку тому голова Рівненської облдержадміністрації  Віталій Чугунніков виступив з ініціативою проводити усі дотендерні закупівлі шляхом електронних торгів на базі ProZorro. Система лише починає впроваджуватися, а результат вже є. На сьогодні до системи вдалося залучити 245 установ, організацій та підприємств. З такими даними Рівненщина – у трійці лідерів по кількості учасників торгів», – зазначив Юрій Приварський.

Також, за його словами, при прийнятті важливих рішень в області активно залучається громадськість. У 2015 році вперше проведено відкритий конкурс інвестиційних проектів у рамках Державного фонду регіонального розвитку із прямою трансляцією процедури і залученням громадськості – відібрано 37 проектів на загальну суму 106 мільйонів гривень.

Окрім того, аби зменшити вплив чиновників на прийняття рішень по видачі  документів, на Рівненщині запрацював сучасний Центр надання адміністративних послуг. Юрій Приварський переконаний, що створення таких закладів сприятиме новій якості роботи влади, у тому числі і ліквідує корупційну складову в процесі надання послуг.


Актуально

Водій, перед яким обвалився міст у Генуї, розповів деталі трагедії

Один з водіїв, який уник падіння з генуезького мосту, що обвалився у вівторок, розповів журналістам …

Залишити коментар