Головна » Новини » На Рівненщині опечатали церкву УПЦ

На Рівненщині опечатали церкву УПЦ

В Рівненській області тривають церковні баталії. Цього разу під цілодобовою охороною поліції опинився ще один храм УПЦ, а саме – церква на честь Різдва Богородиці у селі Красносілля Гощанського району. Зараз релігійна споруда опечатана та знаходиться під сигналізацієюТаке рішення днями виніс Рівненський міський суд, повідомляють в Рівненській єпархії УПЦ.

ArticleImages_62013_옏ֈ

Між тим, арешт майна обурив представників московського патріархату, які розцінюють це, як порушення законодавства.

 

– При винесенні ухвали про накладення арешту на будівлю храму суддя Рівненського міського суду Головчак М.М. порушив низку норм кримінального процесуального законодавства України. Зазначаю, що ця ухвала розглядалася за відсутності власника культової будівлі (релігійної громади УПЦ). Дану дію слідчий, прокурор та і сам суд мотивували нібито тим, що власник, тобто релігійна громада УПЦ, може знищити культову будівлю або її пошкодити, визнавши при цьому церкву в с. Птича предметом кримінального правопорушення, – прокоментувала юрист Катерина Іванюк.

Нагадаємо, що на Рівненщині опечатана ще одна церква УПЦ. Цього разу під цілодобовою охороною поліції опинилася церква на честь Різдва Богородиці у селі Красносілля Гощанського району. Зараз релігійна споруда опечатана та знаходиться під сигналізацією, повідомляють у Рівненській єпархії УПЦ.

У московському патріархаті кажуть, що представники громади УПЦ КП хотіли захопити їх храм. Своє право на це вони пояснюють результатами референдуму, якій відбувся в кінці минулого року.

Джерело: агенція новин «Рівне Інформаційне»


Актуально

МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти до 1 жовтня

Міністерство освіти і науки подовжило термін прийому документів на вступ до закладів професійної освіти до …

Залишити коментар