Головна » Новини » Культура » У Рівному гідно вшанували Героїв Небесної Сотні

У Рівному гідно вшанували Героїв Небесної Сотні

Герої не вмирають! Таке гасло сьогодні чути по всій Україні. Адже 20 лютого вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Цей пам’ятний день покликаний вшанувати подвиг учасників Революції Гідності та увіковічнити память тих, хто поклав своє життя для кращого майбутнього. З самого ранку у Рівному відбулася молебень та покладання квітів до могил Героїв Небесної Сотні.

13

ЛЮФТ: покладання квітів

До могил прийшли рідні, друзі, та небайдужі рівняни. Разом згадали Героїв та подякували за їхній подвиг. Побратим Героя Небесної сотні Георгія Арутюняна – отець Олег розповідає, – під час революції Гідності разом жили в одній палатці, ділили кусень хліба на двох. Хоч за національністю Георгій– вірменин, у душі був українець.

Отець Олег, побратим Георгія Арутюняна 

«Він був дуже скромна людина, але душа у нього була за Україну. Він переживав за Україну.Хоч і сам він грузин  чи вірменин, іншої національності. Був палкий до нашої держави, горів бажанням щоб було усе якнайкраще у нашому житті»

Останній раз Олег зустрівся з Георгієм у січні 2014 року на Рівненському майдані. Коли дізнався, що Георгія вбили, довго не міг повірити. Шану віддає не лише побратиму, а усій Небесній Сотні, яка у ті криваві дні загинула на вулиці Інститутській.

Отець Олег, побратим Георгія Арутюняна 

 «І ця сотня дві, які кожної ночі чергували, їм тоже хочу віддати поклін».

56

«Герої Небесної Сотні показали приклад патріотизму, проявили вражаючу незламність та хоробрість українців, віддали своє життя, відстоюючи права і свободи людини». Такими словами описав наших Героїв очільник області Володимир Ковальчук

Володимир КОВАЛЬЧУК, голова Рівненської обласної ради

«Вічна  їм память. Дяка за те, що вони зламали хребет тій диктатурі, яка мала наближатися на Україну. Завдяки цим Героям Небесної Сотні ми з вами зараз живемо у вільній демократичній країні. Звичайно не так як би хотілося, по справжньому»

До символічної стели з фотографіями загиблих на Майдані та на Сході Героїв, учасники зібрання поклали квіти та поставили поминальні лампадки. Самопожертву і відданність Героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання. Рідні Героїв говорять, що ті хлопці, котрі у важку хвилину йшли виконувати свій обов’язок, менше всього думали, що вони колись стануть Героями

 Наталя Волошина:

“Сьогодні ми як мами , згадуючи дітей, згадуючи усіх тих живих, які сьогодні на кордонах. Ми пишаємося своїми дітьми, своїми чоловіками, які гідний приклад. І як сьогодні говорили,  вчіться слухати могили, вони навіть звідти говорять про те, що живіть так, щоб наша жертва не була марною”» 

Наталя Борисенко:

“Хлопці на майдані не даремно показали на весь сві що таке є Україна і любов до неї. І наші хлопці в АТО продовжують показувати що українці це сильна нація»

 Ірина Тарасюк:

“Просто треба згуртовуватися, триматися кучки і боротися за краще майбутнє нашої держави “

Безымянный

Олександр Храпаченко, Валерій Опансюк та Георгій Арутюнян – троє рівнян, які занули за зміни у всій Україні, троє Героїв, яким ми дякуємо, їх імена ми не забудемо ніколи.

 


Актуально

У Дубенському районі смертельна ДТП за участі мотоцикліста

17 серпня, близько 20 години на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Тараканів водій мотоцикла зіткнувся із …

Залишити коментар