Головна » Новини » Рівненські метальники показали високі результати в національній першості

Рівненські метальники показали високі результати в національній першості

спортсменВисокі спортивні результати показали рівненські легкоатлети під час зимового Чемпіонату України, який відбувся у місті Мукачево. Додому спортсмени привезли «золото», «срібло» та «бронзу». Змагання з легкоатлетичних метань серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих тривали упродовж 12-14-го лютого. У них приймали участь 225 спортсменів з 18 областей України та міста Києва.

Переможцем у метанні списа серед дорослих став випускник Костопільського обласного ліцею Микола Шама, метнувши спис на позначку 76м 92см. Також бронзову нагороду здобув випускник ліцею Дмитро Шеремет. Його спис опустився на позначці 71м 63см. Серед юніорів срібну нагороду у метанні списа здобув випускник ліцею Олександр Козубський. Його результат 68м 55см.

Микола Шама здобув ліцензію на Кубок Європи з метань, що проходитиме 12-13 березня в румунському місті Арад, а Олександр Козубський – на участь у Чемпіонаті світу серед юніорів, – розповіла методист зі спортивної роботи комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради Галина Ковтун.


Актуально

Пожежа у Дубенському районі (ФОТО)

13 серпня горіла господарча будівля у с. Рачин, Дубенського району. Пожежу ліквідували дубенські рятівники. Вогонь …

Залишити коментар