Головна » Новини » На Рівненщині регулюватимуть бізнес по-європейськи

На Рівненщині регулюватимуть бізнес по-європейськи

На Рівненщині запровадять європейський механізм регулювання бізнесу – М-Тест. Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

97_in

Дана методика дозволить обчислити витрати як для бюджету, так і для підприємців. Це передбачено Постановою Кабміну від 16 грудня 2015 року №1151.

Після вступу в діюПостанови будь-який проект регуляторного акту супроводжуватиметься цифровими розрахунками як загального регуляторного впливу, так і як окремої частини М-Тесту. Посадовці в обов’язковому порядку будуть зобов’язані порахувати витрати бізнесу на виконання їх рішень та довести необхідність нового регулювання.

Інформацію від бізнесу державні службовці зможуть отримати під час консультацій, які можуть відбуватися у вигляді «круглих столів», нарад, робочих зустрічей або опитувань. За результатами проведення відповідних консультацій і формуються показники витрат для малого бізнесу.

Тест малого бізнесу (М-Тест) розроблено та запроваджено в Україні на виконання вимог Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом (стаття 378) та Порядку денного асоціації між Україною та ЄС для підготовки та сприяння імплементації Угоди про асоціацію (п. 7.7), а також відповідно до норм європейського законодавства щодо МСП, зокрема Small Business Act «Think Small First».

Нагадаємо, що регуляторною діяльністю у Рівненській області займається Сектор представництва  Державної регуляторної служби: адреса: 33028. м.Рівне, вул. Замкова, 22а, к. 302-303., тел.(0362) 62-34-74, електронні адреси: samson_dkrp@ukrpost.ua, elenatrofimuk@meta.ua.


Актуально

На День Незалежності для рівнян працюватимуть фонтани

У центрі Рівного на бульварі Незалежності фонтани працюватимуть  23, 24, 25, 26, 28 серпня. У …

Залишити коментар