Головна » Новини » Мешканці Рівненщини спрямували до Української армії майже 12 мільйонів гривень

Мешканці Рівненщини спрямували до Української армії майже 12 мільйонів гривень

Платники податків Рівненщини вносять вагомий внесок в справу відновлення миру, зокрема у січні цього року до Державного бюджету надійшло 11,7 млн. грн. військового збору.

За словами начальника ГУ ДФС у Рівненській області Дмитра Зайцева,- «Фактичні надходження збору у січні майже на 3 мільйона гривень перевищують надходження відповідного періоду минулого року – і це свідчить про високу відповідальність та сумлінність працедавців Рівненщини та інших податкових агентів, які зобов’язані перераховувати з доходів фізичних осіб півтора відсотка військового збору на потреби армії. Сплата військового збору – це  посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі».

Нагадуємо, що  військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри, доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг) та ряд інших, які підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб. Нагадаємо, що усі доходи громадян, з яких сплачується ПДФО, підлягають оподаткування військовим збором.  Платниками збору також є фізичні особи – підприємці, крім тих що обрали спрощену систему.

військо1

Фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування, за 2015 рік подають декларацію за формою, затвердженою  наказом Міністерства фінансів 02.10.215 року №859. Нова декларація об’єднує звітність з податку на доходи фізичних осіб та військового збору без запровадження додаткової звітності.

Сплачувати збір загальносистемникам потрібно в терміни, передбачені для сплати податку на доходи фізичних осіб, а саме – до 19 лютого 2016 року.

Повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області


Актуально

МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти до 1 жовтня

Міністерство освіти і науки подовжило термін прийому документів на вступ до закладів професійної освіти до …

Залишити коментар