Головна » Новини » Суд між Підкидач та Приварським продовжується

Суд між Підкидач та Приварським продовжується

У Рівненському окружному адмінсуді відбулося чергове засідання щодо позову колишнього директора Департаменту соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації Ольги Підкидач про визнання розпорядження першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського про її звільнення протиправним.У попередньому судовому засіданні була оголошена перерва у зв’язку із ознайомленням сторонами матеріалів справи. На засіданні Юрія Приварського знову не було. Довіреною особою від ОДА є Юлія Гулявська.

IMG_9860

 

Як розповіла Юлія Гулявська, Ольгу Підкидач було звільнено відповідно до п. 3 ст. 40 Кодексу законів про працю України. Чиновниця вже була притягнута до дисциплінарної відповідальності, згідно розпорядження у березні місяці. Після цього була проведена ревізія фінансово-господарської діяльності Департаменту соціального захисту і були виявлені порушення. Представниця ОДА наголосила на бездіяльності чиновниці, яка не забезпечила контроль за повернення автомобілів, виділених для інвалідів, що призвело до фінансових втрат. В сукупності це стало підставою для звільнення. 19 листопада минулого року Юрій Приварський підписав розпорядження щодо звільнення Підкидач.

Адвокат позивачки Володимир Рашко наголошує, що Юрій Приварський, будучи в.о., не був уповноважений видавати це розпорядження. Тому, мовляв, під час тимчасової відсутності Віталія Чугуннікова Приварський не мав повноваження звільняти Ольгу Підкидач. Також захисник чиновниці звертав увагу на процедуру звільнення.

Такі обов’язки покладені на голову адміністрації. Повноваження Юрія Приварського зводяться до координації роботи як заступника голови, затвердження кошторисів тощо. Повноваженнями щодо призначення та звільнення він не наділений. Тільки голова адміністрації призначає та звільняє керівників структур, – коментує адвокат.

Суд перейшов до розгляду письмових доказів. У зв’язку із зайнятістю головуючого знову було оголошено перерву – попередньо до 17 лютого, 14.30.

Нагадаємо, колишнього директора Департаменту соцзахисту Рівненської ОДА Ольгу Підкидач у вересні минулого року викрили під вимагання та одержання хабара у 9 тисяч гривень – це 10 %, від загальної суми, перерахованої одному з підприємств, яке оздоровлює постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Слідство ведеться досі. Прокуратура збирає докази. Прокурор області Анатолій Ковальчук запевняв, що найближчим часом справу мають скерувати до суду. В разі доведення вини чиновниці загрожує позбавлення волі від 5 до 10 років.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар