Головна » Новини » Польська делегація відвідала Рівне з метою обміну досвідом

Польська делегація відвідала Рівне з метою обміну досвідом

На запрошення директора Рівненського обласного центру зайнятості Івана Ткачука прибула делегація з міста-побратима Рівного Пйотркува Трибунальського на чолі з головою громадської організації «Гілка оливи» Гражиною Мушвіц. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

1

Головна мета приїзду польської делегації – взаємодопомога та обмін досвідом. Поляки прагнуть, перш за все, поділитися своїм досвідом та допомогти українцям реалізувати себе як в своїй державі, так і на території Польщі.

«Ми могли б навчати людей тим спеціальностям, які необхідні на теренах Європи, зокрема, в Польщі. Сподіваюся, що недовго чекати на ті часи, коли матимемо відкриті кордони і для того, щоб бути готовими до цього, ми влаштували таку зустріч», – розповів директор Рівненської обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

 «Співпраця з Рівненським обласним центром зайнятості насправді дуже корисна для обох сторін, – зазначила Гражина Мушвіц. – Адже роботодавці зможуть підбирати безробітних тут, а ми зможемо допомогти їм у Польщі: з документами та офіційним працевлаштуванням. Ми не знаємо, скільки українців сьогодні працюють у Польщі нелегально. А це неабияки ризики. Натомість, офіційна праця дасть можливість людям повірити в себе: окрім зарплати, вони матимуть соціальний пакет і привезуть в Україну досвід та знання».

Іван Ткачук та Гражина Мушвіц підписали угоду про співпрацю та висловили один одному найкращі побажання зі сподіваннями на довгу та плідну співпрацю.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар