Головна » Новини » На Рівненщині створили центр профілактики для ВІЛ-інфікованих

На Рівненщині створили центр профілактики для ВІЛ-інфікованих

1 лютого о 16.00 у комунальному закладі «Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Рівненської обласної ради, за адресою місто Рівне, вулиця Ж.Кюрі, 19, буде проводитися група самодопомоги для ВІЛ-інфікованих людей.

forvil

Проблема ВІЛ-інфікованих не нова. Відтак, першого ВІЛ-інфікованого у Рівненський області було зареєстровано на початку 1996 року. Протягом 1996-1998 років епідемічна ситуація щодо ВІЛ-інфекції лишалася в регіоні відносно стабільною – близько 20 нових пацієнтів щорічно. Якщо до 1999 року переважну більшість інфікованих становили жителі південних областей України, то у 1999-му були виявлені перші ВІЛ-інфіковані жителі Рівненської області. Із року в рік інфекція набирала все більшого розповсюдження. Між тим, фахівці намагаються допомагати ВІЛ-інфікованим як фізично, так і морально.

– Такі зустрічі в обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом відбуваються регулярно. Це так звані групи самодопомоги, які дають можливість людям у конфіденційних умовах відкрито розповісти про свої проблеми, бути вислуханими та отримати допомогу, усвідомити те, що вони не самотні і не покинуті напризволяще, – каже головний лікар комунального закладу «Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Рівненської обласної ради Олена Гандзюк.


Актуально

Для «Яскравих дітей» Рівненщини готують зіркові сюрпризи

У неділю, 24 червня, у Рівненському облмуздрамтеатрі відбудеться обласний етап Конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти …

Залишити коментар