Головна » Новини » На Рівненщині провели V Чемпіонат України з вільного козацького бою

На Рівненщині провели V Чемпіонат України з вільного козацького бою

У місті Березне відбувся V Чемпіонат України з вільного козацького бою за правилами Бойового Гопака.  Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

5d9caa35

Змагання зібрали близько 200 учасників з Житомирської, Волинської, Львівської, Київської, Тернопільської, Хмельницької та Рівненської областей.

Усі вони представники шкіл бойового самбо, греплінгу, кікбоксингу, панкратіону, змішаних єдиноборств ММА, рукопашного та козацького двобою.

За результатами напружених поєдинків переможцями у загальнокомандному заліку стали спортсмени з Березного. Друге місце зайняли волинські силачі. А бронзу вибороли житомиряни.

Головним суддею Чемпіонату був засновник стилю Бойовий Гопак, президент Міжнародної федерації Бойового Гопака Володимир Пилат.

Організаторами змагань виступили Міжнародна федерація Бойового Гопака, Березнівська райдержадміністрація та райрада.