Головна » Новини » Культура » У Рівному стартують Дні польської культури

У Рівному стартують Дні польської культури

Сьогодні, 25 вересня, відбудеться урочисте відкриття Днів польської культури. Початок о 18 годині (Рівненський міський палац дітей та молоді). Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

дні польської кльтури

На запрошення організаторів – Товариства польської культури на Рівненщині імені Владислава Реймонта – у Рівне приїдуть делегації з міст Люблін, Сєдльце та з адміністрації Вармінсько-Мазурського Воєводства. У запланованих концертах візьмуть участь польські творчі колективи, зокрема вокально-інструментальний гурт «Шпароги» з міста Ольштинек та етногурт «Збоєцко Фаміліа» із Закопане.

Також у рамках Днів у неділю, 27 вересня, у костелі св. Апостолів Петра і Павла у Рівному пройде служба, після якої відбудеться покладання квітів та запалення свічок на могилах польських солдат, похованих на цвинтарі по вул. Дубенській.

Нагадаємо, на Рівненщині пройдуть традиційні Дні польської культури. Відбуватимуться вони в області сімнадцятий рік поспіль.


Актуально

Минулого року рівняни найбільше хворіли на грип та ГРВІ

Про найбільш актуальні інфекційні хвороби мешканців міста Рівне в 2018 році розповідає Рівненський обласний лабораторний центр. …

Залишити коментар