Головна » Відео новини » На Рівненщині відновлюють шкільні стрілецькі тири

На Рівненщині відновлюють шкільні стрілецькі тири

???????????????????????????????У Бистрицькому НВК Березнівського району відновили роботу 25-ти метрового стрілецького тиру.

Крите приміщення обладнали за сучасними вимогами, зокрема, на вогневому рубежі встановлено три електронних тренажери для навчання учнів стрільбі, — інформує офіційний сайт Рівненської ОДА.

При тирові функціонує стрілецький клас, що дає можливість одночасно зі стрільбою організовувати до 6 додаткових навчальних місць, на кожному з яких працюватимуть 2-3 учні. Також є можливість організовувати заняття з інших розділів навчальної програми, зокрема із цивільного захисту, медико-санітарної підготовки, військової топографії, комплексні заняття тощо.

Крім того, у стрілецькому тирі створено умови для проведення занять гурткової роботи із молодшими школярами. Діти молодшого та середнього шкільного віку мають можливість займатися у гуртках «Молодший стрілець» та «Старший стрілець», виконувати навчальні вправи зі стрільби із пневматичної зброї на дистанції 5 та 10 метрів.

— Відкриття стрілецького тиру у Бистрицькому НВК – це лише початок тієї роботи, яку необхідно провести по відновленню належного навчального процесу у викладанні військової підготовки в школах, – наголосив голова Березнівської РДА Микола Мельник. – У майбутньому кабінети військової підготовки, стрілецькі тирі мають запрацювати і в інших навчальних закладах, а їх поповнена матеріально-технічна база має сприяти якісній практичній підготовці молоді до служби в рядах Збройних Сил України та захисту Вітчизни. Така вимога сьогодення.


Актуально

БК “Рівне” представив новачків на відкритому тренуванні (ВІДЕО)

До нового сезону із амбітними планами та оновленими складами підходять основні баскетбольні команди міста. На …

Залишити коментар