Головна » Відео новини » На Рівненщині відновлюють шкільні стрілецькі тири

На Рівненщині відновлюють шкільні стрілецькі тири

???????????????????????????????У Бистрицькому НВК Березнівського району відновили роботу 25-ти метрового стрілецького тиру.

Крите приміщення обладнали за сучасними вимогами, зокрема, на вогневому рубежі встановлено три електронних тренажери для навчання учнів стрільбі, — інформує офіційний сайт Рівненської ОДА.

При тирові функціонує стрілецький клас, що дає можливість одночасно зі стрільбою організовувати до 6 додаткових навчальних місць, на кожному з яких працюватимуть 2-3 учні. Також є можливість організовувати заняття з інших розділів навчальної програми, зокрема із цивільного захисту, медико-санітарної підготовки, військової топографії, комплексні заняття тощо.

Крім того, у стрілецькому тирі створено умови для проведення занять гурткової роботи із молодшими школярами. Діти молодшого та середнього шкільного віку мають можливість займатися у гуртках «Молодший стрілець» та «Старший стрілець», виконувати навчальні вправи зі стрільби із пневматичної зброї на дистанції 5 та 10 метрів.

— Відкриття стрілецького тиру у Бистрицькому НВК – це лише початок тієї роботи, яку необхідно провести по відновленню належного навчального процесу у викладанні військової підготовки в школах, – наголосив голова Березнівської РДА Микола Мельник. – У майбутньому кабінети військової підготовки, стрілецькі тирі мають запрацювати і в інших навчальних закладах, а їх поповнена матеріально-технічна база має сприяти якісній практичній підготовці молоді до служби в рядах Збройних Сил України та захисту Вітчизни. Така вимога сьогодення.


Актуально

Жінка із Рівненщини представить Україну на міжнародному конкурсі краси (ВІДЕО)

Комп`ютерний дизайнер та мама 9 річної донечки Ірина Антонюк привезла до Рівного корону із конкурсу …

Залишити коментар