Головна » Новини » Культура » Велодоріжки на мільйон будуть у Рівному?

Велодоріжки на мільйон будуть у Рівному?

Карта ВелодоріжкиСхему велошляхів Рівного сьогодні презентували у Національному університеті водного господарства та природокористуванн. Студенти та науковці працювали над нею кілька місяців. Проект виготовлено на замовлення міської влади. На схемі є не лише карта, де можна облаштувати спеціальні смуги на проїжджій частині або окремі доріжки для двоколісного транспорту, але й місця для можливих парковок біля лікарень, шкіл та магазинів. Міський голова Володимир Хомко впевнений, що майбутнє — саме за екологічним способом життя і пообіцяв, що на облаштування велосипедної доріжки або смуги виділять цього року один мільйон гривень.

Тепер справа лише за громадою, яка упродовж місяця має обговорити створену науковцями схему та визначити, де саме місце для руху велосипедистів треба облаштувати найперше.

-Я мрію, щоб у Рівному залишилися тільки тролейбуси, велосипедисти та пішоходи. Побував у 40 країнах і помітив, що чимало європейських та азіатських міст давно пересіли на велосипеди. Наприклад, у Амстердамі їх тисячі, там пішохід почувається зайвим, а на великогабаритних дорогих автомобілях взагалі ніхто не їздить,  — зауважив Володимир Хомко. — Треба поступово змінювати моду, щоб все більше людей пересідали на зручний двоколісний транспорт. Зі свого боку ми зробимо все, щоб втілити це у життя. Облаштування велосмуг та велодоріжок будемо фінансувати кожного року.


Актуально

18 червня будуть без світла:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар