Головна » Новини » Рятувальники Рівненщини отримали нове обладнання

Рятувальники Рівненщини отримали нове обладнання

9526 червня співробітники 17-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Острог отримали від районної влади нове пожежно-технічне обладнання. В урочистій обстановці голова райдержадміністрації Віталій Ундір та голова районної ради Валентина Стрілецька передали колективу Служби порятунку Острожчини бензогенератор, бензопилу, мотопомпу та пожежні рукава.

«Районна влада постійно підтримує контакти з Державною службою з надзвичайних ситуацій, адже під час будь-яких аварій та надзвичайних подій ми співпрацюємо та разом надаємо допомогу нашим громадянам. Рятувальники постійно потребують оновлення обладнання для більшої оперативності під час вирішення поставлених завдань», – зазначив очільник району Віталій Ундір.

В свою чергу начальник Головного управління ДСНС Рівненщини полковник служби цивільного захисту Сергій Крук подякував керівникам Острозького району за постійну підтримку та допомогу рятувальному підрозділу. «Завдяки постійній підтримці з боку як обласної влади, так і керівників районної ланки матеріально-технічна база наших рятувальників невпинно розвивається та вдосконалюється. Отримане обладнання дозволить більш оперативно діяти під час допомоги населенню», – відмітив полковник Сергій Крук.

Довідково: протягом 2015 року рятувальники Острозького району 54 рази виїжджали за сигналом «Тривога» для виконання завдань за призначення. Співробітники 17-ї державної пожежно-рятувальної частини успішно ліквідували 41 пожежу та 4 рази надавали допомогу населенню під час різного виду надзвичайних пригод.


Актуально

На залізничному вокзалі Рівного сталася пожежа

23 червня о 00:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції Рівного. …

Залишити коментар