Головна » Новини » Як відправити дитину до “Артеку”

Як відправити дитину до “Артеку”

tours_excur.1400678437.1.bЯк повідомили у міському управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту, на базі санаторного комплексу “Пуща-Озерна” відновлено роботу Державного підприємства України “Міжнародний дитячий центр “Артек”: ІІ зміна (06.07. – 26.07.2015) та ІІІ зміна (28.07. – 17.08.2015). Повідомляє прес-служба Рівнеради.

Першочерговим правом користуються обдаровані діти, діти переміщених осіб, та діти, що втратили батьків під час проведення антитерористичної операції.

Направлення дітей до зазначеного закладу здійснюється за кошти підприємств, установ та організацій, професійних спілок і фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Звертаємо увагу, що вартість путівки до ДП “Міжнародний дитячий центр “Артек” складає 9287,00 гривень; вік дитини: від 9 до 16 років, тривалість зміни: 21 день.

За довідками звертатися в управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради.


Актуально

Плантацію снодійного маку вилучили поліцейські у Дубровицькому районі

Учора, 17 червня, на Рівненщині на присадибній ділянці жительки села Золоте Дубровицького району поліцейські виявили посів снодійного …

Залишити коментар