Головна » Новини » Завтра говоритимуть про систему безоплатної вторинної правової допомоги.

Завтра говоритимуть про систему безоплатної вторинної правової допомоги.

703a792c10248374c543287b5173363dЗ 1 липня 2015 року правом безоплатно скористатися послугами кваліфікованого адвоката під час цивільних та адміністративних судових спорів отримають соціально вразливі верстви громадян

26 червня 2015 року о 10.00 год. у м. Рівне в конференц-залі Рівненського  інституту Київського університету права НАН України (вул. Короленка, 5, м. Рівне, Україна) проходитиме презентація системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Участь у заході прийматимуть прокурор Рівненської області, начальник Головного  територіального управління юстиції у Рівненській області, представники Апеляційного суду Рівненської області, громадськості та органів місцевого самоврядування.

Прес-конференція відбудеться о 11.00 год. за участю директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Василя Овдіюка та директорів новостворених місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Мета прес-конференції: інформування про відкриття місцевих регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у м. Рівне, м. Дубно, м. Сарни та можливостей для громади Рівненської області, зокрема, соціально незахищених її представників, у захисті своїх прав через представництво інтересів у судах.

Завдання прес-конференції:презентувати новий етап у забезпеченні безоплатної правової допомоги для населення, пов’язаний із представництвом їхніх інтересів у цивільних та адміністративних судових справах, починаючи із 01 липня 2015 року; розкрити напрями діяльності місцевого центру з урахуванням потреб району; сформувати рекомендації щодо механізму подальшої співпраці усіх суб’єктів надання правових послуг на рівні територіальної громади з метою захисту індивідуальних прав представників громади.

Для участі у заході запрошенні представники всіх регіонів області. Всього свою участь підтвердили 70 учасників заходу.

Більше інформації про безоплатну правову допомогу на сайті:

http://rivne.legalaid.gov.ua/ua/


Актуально

На залізничному вокзалі Рівного сталася пожежа

23 червня о 00:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції Рівного. …

Залишити коментар