Головна » Новини » Економіка » На “Рівнеазоті” триває реконструкція

На “Рівнеазоті” триває реконструкція

19144887781_7d371cd5aaУ ПАТ «Рівнеазот» час вимушеного простою використовують для капітального ремонту обладнання.

Зокрема, на виробництві аміачної селітри інтенсивно проводяться капітальні ремонти, щоб бути у повній готовності до відновлення випуску продукції. Йому передували масштабні роботи з технічної діагностики та обстеження технологічного обладнання.

— Ми проводимо повний ремонт усього обладнання виробництва аміачної селітри. Цим ми підвищуємо продуктивність обладнання, збільшуємо надійність та забезпечуємо стабільну роботу усього підприємства. Ми приводимо до мінімуму ризики забруднення навколишнього середовища. Вдосконалюємо наявне обладнання так, щоб воно поліпшувало виробничі показники і зменшувало шкідливі викиди на підприємстві», — сказав Михайло Заблуда, голова правління ПАТ «Рівнеазот».

Працівники ремонтних служб підприємства відремонтували та встановили майже 200 одиниць арматури. Ремонтні роботи у цеху виконували працівники усіх ремонтних служб підприємства та технологічний персонал підрозділу. Зараз там усувають дефекти, виявлені при обстеженні та технічній діагностиці обладнання. Ще триває ремонт другого апарату використання тепла нейтралізації та мостового крану, необхідного для завантаження аміачної селітри споживачам. Незважаючи на чималий об’єм додаткових робіт, які виникли у процесі проведення капремонтів обладнання виробництва цеху аміачної селітри, їх завершення планується на початок липня.

Нагадаємо, що власником Group DF, куди входить «Рівнеазот», є бізнесмен Дмитро Фірташ. Він зупинив роботу підприємства, де працює близько чотирьох тисяч людей, бо був арештований газ та заблоковані рахунки.

 


Актуально

Рівненські легкоатлети у призерах Чемпіонату України з легкої атлетики

У Луцьку триває Чемпіонат України з легкої атлетики і рівняни вже зуміли піднятися на п’єдестал …

Залишити коментар