Головна » Новини » Рівненщина виконала план по мобілізації на 74 %

Рівненщина виконала план по мобілізації на 74 %

мобНа 74 відсотки Рівненська область виконала план по мобілізації під час 5 черги часткової мобілізації. Про це під час засідання ради оборони області доповів військовий комісар Рівненського обласного комісаріату, полковник Михайло Твердохліб.

Про це повідомили на сайті Рівненської облдержадміністрації. 

Зокрема, за словами воєнкома, згідно планового завдання, яке ставилося керівництвом держави перед областю під час 5 черги мобілізації планувалося призвати 1212 чоловік, з них 82 офіцери, 24 одиниці техніки. За підсумком Рівненщина спромоглася забезпечити 74 відсотки від запланованого. Тож в цілому область продемонструвала досить високий рівень мобілізації.

«Ми врахували недоліки попередньої хвилі та залучили до проведення мобілізації всі райдержадміністрації, виконкоми та військові комісаріати. Саме між цими органами ми рівномірно розподілили планове завдання. В результаті навантаження на такий орган становило 0,2 відсотки від наявних на обліку ресурсів», – розповів Михайло Твердохліб.

Однак, навіть з таким підходом, не всі райони області спромоглися на гідному рівні забезпечити показник мобілізації. Так вкрай низький рівень продемонстрували Сарненський, Рокитнівський та Радивилівські райони. Причиною такої низької виконавчої дисципліни планів мобілізації, на думку Михайла Твердохліба, є ігнорування окремими сільрадами завдань з оповіщення та поставки мобілізованих ресурсів.

«У нас є випадки, коли деякі сільські та селищні ради взагалі не проводили оповіщення та не вручали повістки. Прошу правоохоронні органи звернути увагу на такі факти та дати адекватну оцінку», – зазначив воєнком.

Разом з цим, Михайло Твердохліб зазначив, що навіть при такому відношенні деяких сільських голів все ж ці райони змогли забезпечити виконання плану мобілізації на рівні 50 відсотків. На досить високому рівні виконали плани по мобілізації Гощанський, Корецький, Костопільський, Млинівський райони та місто Кузнецовськ.

Тож воєнком закликав і надалі до плідної співпраці виконавчі органи влади, військовиків та керівництво підприємств. Адже ця співпраця вже продемонструвала свою ефективність.


Актуально

Рівненські легкоатлети у призерах Чемпіонату України з легкої атлетики

У Луцьку триває Чемпіонат України з легкої атлетики і рівняни вже зуміли піднятися на п’єдестал …

Залишити коментар