Головна » Новини » Депутати Рівнеради наклали мараторій на будівництво у центрі міста

Депутати Рівнеради наклали мараторій на будівництво у центрі міста

1433243592Суперечка за землю на вулиці Пересопницькій, 58, що поблизу Центрального ринку, між міськими обранцями і відомим підприємцем Юрієм Костюком точиться вже кілька років. Пан Юрій хоче збудувати там триповерховий торгівельний центр, але депутати вкотре не підтримали його.

Ще одне питання, яке викликало бурхливу суперечку – виділення 300 тис. грн. на асфальтування проїзду до гуртожитку на вулиці Фабричній. Колись це приміщення використовувалось як пожежне ДЕПО «Льонокомбінату».  Тепер власник земельної ділянки Олег Червонюк почав загороджувати цю територію тому, що управління ЖКГ Рівного вчасно не виготовило документацію для облаштування проїзду до гуртожитку. А секретар Рівнеради Андрій Грещук, і взагалі заявив, що потрібно підтримати це рішення, адже про це асфальтування була домовленість між міським головою Володимиром Хомком і власником Льонокомбінату Олегом Червонюком.

Проте депутати Рівнеради не тільки не підтримали  це рішення, але і звернулися з проханням до секретаря провести розслідування щодо законності продажу земельної ділянки Олегу Червонюку ще у 2009 році.

Крім того Рівнерада скасувала рішення міськвиконкому 1979 року. Мова йде про  відмову Львівській залізниці у виділенні в користування земельної ділянки на вул. 16 липня, адже вона не сплачує за це податок.

Крім того, міські обранці таки забрали у власність територіальної громади міста частину стадіону «Авангард». Правда, з другої спроби, і разом зі зверненням до обласної ради з проханням виділити субвенції на ремонт стадіону.

Оскільки секретар Рівнеради Андрій Грещук, який проводив засідання замість міського голови Володимира Хомка, був вкрай не задоволений кількістю та роботою депутатів, тому наприкинці  пообіцяв, що наступна сесія розпочнеться з оприлюднення списків депутатів «прогульщиків».


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар