Головна » Новини » Культура » Стартував конкурс спортивної фотографії «Олімпійське літо»

Стартував конкурс спортивної фотографії «Олімпійське літо»

літоКомунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області проводять конкурс спортивної фотографії «Олімпійське літо». Фотографії приймаються до 1 вересня 2015 року.

Про це повідомили на сайті Рівненської обласної ради. 

Сюжети світлин мають відображати теми спорту, Олімпійського руху, активного дозвілля тощо. Конкурс проводиться окремо серед фотографів-професіоналів, фотографів-аматорів та дітей до 16 років у номінаціях: «Спортивна сім’я», «Активне дозвілля», «Мить тріумфу», «Енергія трибун», «Спортивний курйоз».

Фотографії приймаються на електронну пошту rivnesport1@ukr.net. Організатор одразу розміщує їх на сайті www.sportforall.rv.ua та на сторінках у соціальних мережах vk.com, https://uk-ua.facebook.com/.

Учасники конкурсу мають подати до фотографій інформацію: прізвище та ім’я автора, контактний номер телефону, де зроблено фото (назва заходу та населеного пункту), коли зроблено фото, категорія та номінація.

Переможці та призери конкурсу в кожній номінації нагороджуватимуться грамотами, медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами Відділення НОК України в Рівненській області.

Конкурс проводиться з метою популяризації, розвитку спорту у місцях масового відпочинку та за місцем проживання населення, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності громадян, підняття престижу спорту, залучення населення до занять спортом. До участі у конкурсі запрошуються всі охочі.


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар