Головна » Новини » Кримінал » Рівненська міліція оперативно реагує на всі повідомлення

Рівненська міліція оперативно реагує на всі повідомлення

1419627986На одному з місцевих інтернет-видань 19 червня опубліковано матеріал невідомого автора «Агресивна дівчина побила рівнянку: міліціонери проігнорували виклик». У публікації безпідставно звинувачують працівників рівненської міліції у бездіяльності. Повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області.

18 червня близько 20 години на спецлінію «102» 27-річна рівнянка Ілона повідомила, що під час відпочинку на Басовому Куті невідома дівчина неадекватно себе поводить та нанесла тілесні ушкодження її подрузі. Міліціонери зареєстрували повідомлення в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Рівненського МВ УМВС. За кілька хвилин на місце події направили дільничного інспектора міліції, який обслуговує цю територію.

Однак уже під час телефонної розмови з шерифом заявниця констатувала, що зловмисниця пішла у невідомому напрямку, інцидент себе вичерпав та допомоги міліціонерів вони більше не потребують.

— До мене на мобільний зателефонував дільничний інспектор, — розповідає Ілона. — Міліціонер попросив зачекати його на місці події, оскільки він їхав до нас. Я пояснила, що допомоги правоохоронців ми вже не потребуємо та агресивна невідома дівчина нас залишила.

Натомість на сайті місцевого видання з’явилася кардинально протилежна і нічим не підтверджена інформація. За словами дівчини, будь-яких відмов з боку правоохоронців щодо відсутності бензину та можливості приїхати на виклик не було та з жодним із представників засобів масової інформації вона не спілкувалася.  Усі записи телефонних розмов, які надходять на спецлінію «102», зберігаються на електронних носіях. Це дає можливість, у разі необхідності, перевірити зміст розмови.


Актуально

18 червня будуть без світла:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар