Головна » Новини » Кримінал » Прийшов за консультацією до Центру ДАІ з підробленими документами

Прийшов за консультацією до Центру ДАІ з підробленими документами

1806201501Працівники Центру ДАІ виявили автомобіль марки «Део Ланос», свідоцтво про реєстрацію якого має явні ознаки підробки.

17 червня до Центру надання послуг пов’язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування міста Рівне, Рівненського та Здолбунівського районів підпорядкованого УМВС України в Рівненській області для консультації щодо встановлення газового обладнання на транспортний засіб звернувся 37-річний житель міста Дубровиця.

Повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в РІвненській області.

Під час перевірки реєстраційних документів спеціалісти Центру запідозрили, що свідоцтво про реєстрацію автомобіля має явні ознаки підробки. У подальшому це підтвердила експертиза, яку провели працівники Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Свідоцтво про реєстрацію даного транспортного засобу працівники Центру ДАІ вилучили та направили в Рівненський МВ. Дану подію внесено до Єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинення кримінального правопорушення та інших подій Рівненського міськвідділу міліції.

За даним фактом проводиться перевірка.


Актуально

18 червня будуть без світла:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар