Головна » Новини » 90% людей отримають роботу після навчання в Рівненському центрі профтехосвіти

90% людей отримають роботу після навчання в Рівненському центрі профтехосвіти

4Міністр соціальної політики України Павло Розенко та голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба відвідали Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, що у селі Олександрія Рівненського району.

Високопосадовці ознайомилися із послугами, що надають на базі Олександрійського навчального відділення Центру. Їм презентували майстер-класи з ковальства, будівництва, художнього оформлення виробів одягового та інтер’єрного призначення.

Столичні гості відвідали навчальні класи з токарства, фрезерування, слюсарства, електрозварювання, столярства, автоводіння, фермерської справи, крою та шиття.

«Приємно, що після навчання в центрі майже 90 відсотків людей отримують роботу, – відзначив Павло Розенко. – Це головний критерій та доказ того, що є ефективність в створенні такої структури. Вона допомагає не тільки перенавчати, а й спрямовувати людей різного віку здобути освіту і фах такий, якого потребує сьогодні економіка. Вартим уваги є те, що у Центрі проходять профнавчання демобілізовані та учасники АТО, а також є обмін позитивним досвідом, коли сюди приїжджають вчитися з інших областей».

Також у рамках перебування на Рівненщині, високопосадовці відвідали будинок сімейного типу Медведєвих у селі Олександрія, де вручили дітям іграшки та цінний подарунок.

Джерело: www.rv.gov.ua


Актуально

Родина просить небайдужих людей допомогти молодій мамі побороти рак! (ФОТО)

Із проханням допомогти  своїй кузині вилікуватися від онкологічної хвороби звернувся до усіх небайдужих людей Maksim Fisianchuk: Перш …

Залишити коментар