Головна » Новини » Спорт » Рівненському “Вересу” дозволили виступати у другій лізі Чемпіонату України з футболу

Рівненському “Вересу” дозволили виступати у другій лізі Чемпіонату України з футболу

Виконком ФФУ підтримав рішення дозволити рівненському футбольному клубу «Верес» брати участь у Другій професійній футбольній лізі сезону 2015-2016 років. Про це повідомляє «ВСЕ про СПОРТ».

Голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов, який був присутній на засіданні Виконкому, повідомив, що рішення було прийнято одноголосно.

 

– Зізнаюсь чесно – хвилювався, але вірив у наш успіх, – розповів «ВСЕ про СПОРТ» Олексій Хахльов. – Ми просто не маємо права на поразку. Рівненський футбольний клуб «Верес» буде грати у професійній лізі. Великий футбол повертається на Рівненщину! І найголовніше, що він повертається, як народний футбольний клуб. Для тих хто сумнівається в успіху «Вереса» сьогоднішня подія це ще один аргумент, щоб долучитись до клубу. А для скептиків – це ще один доказ того, що вони помиляються і немає нічого неможливого коли є мрія і вперте бажання втілити її у життя.

Нагадаємо, що стартує клуб у Другій лізі наприкінці липня цього року.


Актуально

“Верес” не може визначитись з кандидатурою головного тренера клубу

Спортивний департамент футбольної команди рівненського «Вереса» провів ряд переговорів зі спеціалістами, які розглядались, як кандидатури …

Залишити коментар