Головна » Новини » У місті Дубно пільговики можуть їздити у пасажирському транспорті без часових обмежень

У місті Дубно пільговики можуть їздити у пасажирському транспорті без часових обмежень

пенсінериОрганами прокуратури Рівненської області вжито заходів представницького характер, щодо поновлення права пільгової категорії громадян у м. Дубно на безкоштовний проїзд у пасажирському транспорті.

 

Зокрема, за позовом Дубенського міжрайонного прокурора Рівненський окружний адміністративний суд визнав незаконним та скасував рішення виконавчого комітету Дубенської міської ради, щодо  плати за проїзд у міському пасажирському транспорті для пільгових категорій громадян.

Так, для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранів війни, пенсіонерів, військовослужбовців та членів їх сімей встановлювався з 9 по 17 год. тариф на перевезення на міських та приміських маршрутах у розмірі 1 грн. Крім того, як встановлено під час судового розгляду справи, в інший проміжок часу з пасажирів даної категорії перевізниками стягувалася плата у розмірі 3 грн.

Однак, працівники прокуратури Рівненської області, які забезпечували розгляд справи у суді, довели, що такі дії є порушенням вимог Конституції та низки Законів України, якими передбачено пільгове право громадян на безкоштовне перевезення на автобусних маршрутах загального користування без обмежень.


Актуально

На залізничному вокзалі Рівного сталася пожежа

23 червня о 00:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції Рівного. …

Залишити коментар