Головна » Новини » Відпочивати в лісах Рівненщини тимчасово заборонено

Відпочивати в лісах Рівненщини тимчасово заборонено

2222222233355555nУправління з питань надзвичайних ситуацій міста Рівного закликає громадян під час відпочинку в лісових масивах дотримуватися елементарних правил безпеки, а також роз’яснювати дітям небезпечність пустощів з вогнем. Про це повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Руслан Демуров.

Якщо ви відпочиваєте на природі, варто пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу навколишньому середовищу і становить небезпеку для життя людей.

Відповідно до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 05 червня 2015 року № 287 «Про тимчасову заборону відвідування населенням лісових масивів області в пожежонебезпечний період 2015 року», при встановленні в лісах області 5-го класу пожежної небезпеки за умовами погоди (надзвичайна небезпека) забороняється відвідування лісів населенням та в’їзд до них транспортних засобів, крім транзитних шляхів та випадків, коли знаходження громадян та транспорту обумовлено виробничою необхідністю і виконанням службових обов’язків.

Щоб уникнути лісових пожеж, дотримуйтесь наступних правил: не розводьте багаття у лісі, окрім призначених для вогнищ місць; не засмічуйте місце відпочинку; обгороджуйте та розчищайте місце розпалення багаття; не розводьте відкритий вогонь поруч із сухою рослинністю та господарчими будівлями; не розкидайте недопалки та сірники на суху лісову підстилку; стежте, щоб діти не бавилися з вогнем; не створюйте смітники в лісі та на прилеглих землях, тим більше, не підпалюйте їх; приберіть місце погашеного вогнища, переконайтесь, що горіння відсутнє.

У випадку виявлення пожежі, що тільки починається, наприклад, невелике загоряння трави або тліючу лісову підстилку, спробуйте загасити його самотужки. Іноді досить просто затоптати полум’я або збити гілками листяних порід дерев, закидати піском чи ґрунтом. Після цього варто почекати і переконатися, що вогонь не розгориться знову.

При виникненні пожежі негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101», повідомте про подію, її масштаби та чітко вкажіть місце її виникнення.

 


Актуально

На залізничному вокзалі Рівного сталася пожежа

23 червня о 00:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції Рівного. …

Залишити коментар