Головна » Новини » Із Криму досі не вивели українські літаки, вертоліт і 35 кораблів

Із Криму досі не вивели українські літаки, вертоліт і 35 кораблів

корабельНа території анексованого Криму досі залишаються військові кораблі, літаки і вертоліт Збройних сил України. Питання про їх повернення зависло. Про це повідомляють “Крим.Реалії” із посиланням на начальника прес-служби Генерального штабу ЗСУ Владислава Селезньова.

За його інформацією, у червні минулого року Російська Федерація ухвалила рішення про призупинення повернення військового майна з окупованого нею Криму на материкову частину України.

“Згідно з офіційними даними, на території Автономної Республіки Крим – 35 одиниць кораблів, катерів і суден забезпечення, у тому числі й ті кораблі, які є бойовими. Мова йде про корвети “Тернопіль”, “Луцьк”, “Хмельницький”, ракетний корвет “Придніпров’я”, корабель управління “Славутич”, морські тральщики “Чернігів” та “Черкаси”, великий десантний корабель “Костянтин Ольшанський”, підводний човен “Запоріжжя” та низку інших суден і кораблів забезпечення. Також на території Автономної Республіки Крим залишилися дві одиниці літаючого човна БЕ-12 – літак і один вертоліт Мі-9″, – уточнив Селезньов.

Він зазначив, що кораблі, які дислокувалися раніше в Севастополі, у бухті Куриній, переведені в інші бухти і наразі їх місце перебування невідоме. Судна, які перебували раніше в бухті Донузлав, як і раніше, стоять там, сказав Селезньов.

За його словами, Збройні сили України готові продовжити переміщення техніки на територію материкової України, однак потрібні відповідні домовленості на рівні МЗС двох країн – України та Росії.

На цей момент українська сторона не може контролювати використання цієї техніки, сказав Селезньов.


Актуально

На залізничному вокзалі Рівного сталася пожежа

23 червня о 00:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції Рівного. …

Залишити коментар