Головна » Новини » На Рівненщині є “зайві” школи

На Рівненщині є “зайві” школи

P7140139У Рівненській області функціонують 675 загальноосвітніх навчальних закладів, в яких навчається 144,3 тис. учнів. Минулого року було на дві школи більше — призупинили навчання у Гориньградській (Рівненський район) та Більченській (Демидівський район) початкових школах, де взагалі не було учнів.

Наразі на Рівненщині ще є десять початкових шкіл, де менше десяти учнів, та 31 дев’ятирічна школа, де навчається менше 40 учнів. Окрім того, майже півтори тисячі школярів навчаються у класах, де менше п’яти учнів — на так званому індивідуальному навчанні, яке є набагато гіршим за якістю, ніж у повноцінних школах, — повідомили в обласному управлінні освіти.

На заклади із малою наповненістю учнів потрібно витрачати більше коштів. Так, один учень у малій школі може обходитися бюджетові у 27 тис. гривень на рік (на опалення приміщення, зарплату вчителів і т.п.). У середньому ж навчання однієї дитини у нормально заповнених ЗОШ — 8 тис. гривень.

Стосовно малонаповнених шкіл поспішних рішень не прийматимуть, а доручать райдержадміністраціям проаналізувати ситуацію у кожній школі. Призупиняти навчання або закривати будуть ті школи, де немає перспективи на збільшення кількості учнів. В облуправлінні освіти наполягають, що краще організувати довіз учнів у перспективні школи, де хороший рівень навчання.


Актуально

На залізничному вокзалі Рівного сталася пожежа

23 червня о 00:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції Рівного. …

Залишити коментар