Головна » Новини » На Рівненщині відпочивають діти з Донбасу

На Рівненщині відпочивають діти з Донбасу

24423-1uУ дитячому таборі «Волошки», що у Рівненському районі, оздоровлюються 106 дітей зі Сходу — з Донецька, Дружківки, Краматорська та Костянтинівки — разом із десятьма волонтерами та вихователями.
За словами директора санаторно-оздоровчого комплексу Валентина Деркача, новоприбулі — діти-переселенці та діти з багатодітних та прийомних сімей віком 4 – 15 років. Завдяки співпраці з волонтерами, а також спонсорській підтримці благодійників з Голландії, Німеччини, Швеції та інших країн діти зможуть на деякий час забути жахіття війни. Відпочинок для переселенців триватиме два тижні.
На них у закладі чекає насичена програма, зокрема, спортивні естафети, походи та екскурсії. Окрім того, за активну участь у житті табору діти зможуть «заробляти» віртуальні гроші, за які отримають сюрприз для усієї групи – поїздку в місто, похід у сауну чи кінотеатр або ж цікаву вечірку.

Актуально

18 червня будуть без світла:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар